BOHO БЕЛЕГЗИЈА

ден 3,000.00

Материјал: месинг со жолта позлата и полудрагоцени камења
Димензија: 16.5cm должина и 3cm продолжеток

код: 02L15-01450 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BOHO БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *