BOHEMIAN ОБЕТКИ

ден 11,600.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата
Димензија: 10cm должина / 2.8cm дијаметар на елемент

1 на залиха

код: 03X05-03112 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BOHEMIAN ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *