BOHEMIAN ЛАНЧЕ

ден 16,400.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 80cm должина / 2.8cm x 3.7cm елемент

код: 01X05-03518 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BOHEMIAN ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *