BOHEMIAN ЛАНЧЕ

ден 24,800.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и полускапоцени камења
Димензија: 44cm должина и 3cm продолжеток / 3.7cm елемент

код: 01X05-03517 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BOHEMIAN ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *