BOHEMIAN ЛАНЧЕ

ден 11,300.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата
Димензија: 80cm должина / 3.5cm елемент

код: 01X05-03516 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BOHEMIAN ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *