BELLE DE JOUR ЛАНЧЕ

ден 2,350.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 42cm должина и 4cm продолжеток / 0.7cm елемент

код: 01L01-03460 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BELLE DE JOUR ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.