BELLE DE JOUR БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,100.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 15cm должина и 3cm продолжеток / 0.7cm елемент

код: 02L01-03428 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BELLE DE JOUR БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.