BEAUTY ЛАНЧЕ

ден 2,000.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристал
Димензија: 44cm должина и 5cm продолжеток / 1.3cm елемент

код: 01L15-01315 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BEAUTY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.