BASKET ОБЕТКИ

ден 2,100.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 2.5cm дијаметар / 1cm ширина

код: 03L15-01589 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BASKET ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *