BASKET ОБЕТКИ

ден 2,800.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 4.5cm должина / 1.6cm дијаметар на кружен елемент

код: 03L15-01594 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BASKET ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *