BASKET ОБЕТКИ

ден 1,900.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 1.6cm дијаметар / 1cm ширина

код: 03L15-01590 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BASKET ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *