BASKET БЕЛЕГЗИЈА

ден 4,100.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 6cm x 4.5cm / 2.5cm ширина

код: 02L15-01612 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BASKET БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *