BASKET БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,800.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 16.5cm должина и 3.5cm продолжеток / 2.5cm елемент

код: 02L15-01635 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BASKET БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *