BASKET БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,800.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 5.5cm x 4.5cm / 1cm ширина

код: 02L15-01625 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BASKET БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *