BASIC БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,850.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристал
Димензија: 15cm должина и 3cm продолжеток / 0.6cm x 0.8cm елемент

код: 02X05-02195 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BASIC БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *