Попуст!

BASIC ПРСТЕН

Original price was: ден 2,600.00.Current price is: ден 2,080.00.

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристал
Димензија: 0.6cm x 0.8cm кристал

код: 04X05-01638 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BASIC ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *