BASIC ПРСТЕН

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристал
Димензија: 0.6cm x 0.8cm кристал

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

код: 04X05-01637 Категории: ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BASIC ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *