BASIC ОБЕТКИ

ден 1,950.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата
Димензија: 3.5cm должина

код: 03L01-04423 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BASIC ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.