BASIC ОБЕТКИ

ден 2,650.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 2cm дијаметар

код: 03L05-01053 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BASIC ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.