BASIC ОБЕТКИ

ден 3,300.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристали
Димензија: 2cm дијаметар / 0.6cm x 0.8cm кристали

код: 03X05-02865 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BASIC ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *