Попуст!

BASIC ОБЕТКИ

ден 2,120.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристали
Димензија: 1.5cm дијаметар

код: 03L05-01050 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BASIC ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *