BASIC ОБЕТКИ

ден 2,650.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата
Димензија: 1.5cm дијаметар

код: 03L05-01046 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BASIC ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *