Попуст!

BASIC ОБЕТКИ

Original price was: ден 2,600.00.Current price is: ден 2,080.00.

Материјал: сребро 925 со розе позлата
Димензија: 1.5cm дијаметар

код: 03L05-01045 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BASIC ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *