BASIC ЛАНЧЕ

ден 2,550.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата
Димензија: 39cm должина и 3cm продолжеток

код: 01L01-03466 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BASIC ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.