BASIC ЛАНЧЕ

ден 2,100.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристал
Димензија: 39cm должина и 3cm продолжеток / 0.6cm x 0.8cm елемент

код: 01X05-03253 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BASIC ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.