BASIC ЛАНЧЕ

ден 1,750.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристал
Димензија: 39cm должина и 3cm продолжеток / 0.4cm дијаметар на елемент

код: 01L01-03470 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BASIC ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.