BASIC БЕЛЕГЗИЈА

ден 1,750.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата
Димензија: 15cm должина и 3cm продолжеток

код: 02L01-03439 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BASIC БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.