Попуст!

BALI ПРСТЕН

ден 4,560.00

Mатеријал: сребро 925 родирано
Димензија: 3.8cm должина

код: 04X01–03589 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 57

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BALI ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *