ATELIER ПРСТЕН

ден 3,900.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 2.1cm должина

код: 04L15-00368 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ATELIER ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *