ATELIER ЛАНЧЕ

ден 2,650.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 45cm должина и 5cm продолжеток / 1.5cm елемент

код: 01X15-00434 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ATELIER ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *