ARIANNA ЧАСОВНИК

ден 4,900.00

Материјал: куќиште од метал и stainless steel ремче со розе позлата
Димензија: 3.8cm дијаметар
Водоотпорност: 3 ATM

1 на залиха

код: 11L05-00530 Категорија: Ознака:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ARIANNA ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *