ARABESQUE ОБЕТКИ

ден 3,200.00

Материјал: месинг со жолта позлата
Димензија: 5cm должина

код: 03L15-01617 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ARABESQUE ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *