ANTOINETTE ПРСТЕН

ден 2,750.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 1.4cm x 1cm елемент

код: 04X05-01669 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANTOINETTE ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *