ANTOINETTE ОБЕТКИ

ден 6,600.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 5.5cm должина / 1.4cm x 1.4cm и 1.3cm x 0.9cm елементи

1 на залиха

код: 03X01-03323 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANTOINETTE ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *