ANTOINETTE ОБЕТКИ

ден 6,300.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 1.7cm x 2.1cm и 0.7cm x 0.9cm елементи

код: 03X05-03109 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANTOINETTE ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *