ANTOINETTE ОБЕТКИ

ден 5,900.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 4.1cm должина / 0.9cm x 1.3cm и 2.3cm x 2.4cm елементи

Нема на залиха

код: 03X05-03106 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANTOINETTE ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *