ANTOINETTE ОБЕТКИ

ден 5,250.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 3.8cm должина

1 на залиха

код: 03X05-03105 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANTOINETTE ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *