ANTOINETTE ОБЕТКИ

ден 5,700.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 3.5cm должина / 1.7cm x 1.9cm и 0.7cm x 0.9cm елементи

код: 03X05-03097 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANTOINETTE ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *