ANTOINETTE ОБЕТКИ

ден 6,500.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 3.5cm должина / 2.6cm x 2.5cm елемент и 1cm x 0.7cm кристали

код: 03X01-03349 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANTOINETTE ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *