ANTOINETTE ОБЕТКИ

ден 4,600.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 3.2cm должина / 0.7cm x 0.9cm, 0.5cm x 0.5cm и 1cm x 1.4cm кристали

код: 03X01-03315 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANTOINETTE ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *