ANTOINETTE ОБЕТКИ

ден 7,600.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 4.2cm должина / 2.5cm x 2.6cm и 1cm x 1.4cm елементи

код: 03X05-03160 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANTOINETTE ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *