ANTOINETTE ОБЕТКИ

ден 6,300.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 3.7cm должина / 2.5cm и 0.6cm x 0.8cm елементи

код: 03X05-03158 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANTOINETTE ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *