ANTOINETTE ОБЕТКИ

ден 4,650.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 2cm должина / 1.2cm и 0.6cm елементи

код: 03X05-03157 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANTOINETTE ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *