ANTOINETTE БЕЛЕГЗИЈА

ден 5,100.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 15.5cm должина и 3.5cm продолжеток

1 на залиха

код: 02X05-02286 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANTOINETTE БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *