ANTOINETTE ЛАНЧЕ

ден 5,250.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 41cm должина и 3cm продолжеток / 1.7cm x 2.1cm и 0.7cm x 0.9cm елементи

код: 01X05-03503 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANTOINETTE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *