ANTOINETTE ЛАНЧЕ

ден 6,500.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 41cm должина и 34cm продолжеток / 1.4cm и 0.9cm x 1.3cm елементи

Нема на залиха

код: 01X05-03495 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANTOINETTE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *