ANTOINETTE ЛАНЧЕ

ден 8,200.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 80cm должина / 7cm елемент

1 на залиха

код: 01X05-03505 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANTOINETTE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *