ANTOINETTE БЕЛЕГЗИЈА

ден 4,450.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 17cm должина и 3cm продолжеток / 1.4cm x 1.2cm и 1.3cm x 0.9cm елементи

1 на залиха

код: 02X05-02282 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANTOINETTE БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *