ANTOINETTE ЛАНЧЕ

ден 5,300.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 42cm должина и 3cm продолжеток / 0.7cm x 0.9cm кристал и 1.7cm x 2.1cm елемент

код: 01X01-05396 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANTOINETTE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *