ANTOINETTE ЛАНЧЕ

ден 5,100.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристал
Димензија: 41cm должина и 3cm продолжеток / 2cm и 0.7cm x 1cm елементи

код: 01X05-03610 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANTOINETTE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *